Publicat 02 Feb 2021 | Reactualizat 02 Mar 2021 | Expiră 05 Mar 2021

Manager vanzari zonal

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
Studii medii sau superioare
Abilități de prezentare, negociere și comunicare
Atitudine proactivă și pozitivă, integritate, perseverență și responsabilitate
Permis de conducere

Descrierea jobului

Responasbilități Manager Zonal:
Contactarea potențialilor clienți ca urmare a solicitărilor telefonice si cererilor sosite pe e-mail pentru realizarea de terenuri de sport.
Întocmirea ofertelor de preț si păstrarea legăturilor constante cu potențialii clienți
Negocierea și întocmirea contractelor cu clienții noi
Asigurarea de suport clientului pe toată durata de derulare a contractului
Identificarea de noi oportunități de vânzare si noi potențiali clienți
Întocmirea unui raport zilnic de activitate si respectarea procedurii de vânzări a companiei
Promovarea unei imagini pozitive a companiei în relația cu clienții

Se oferă salariu fix plus comisioane considerabile din vânzări.

Ca instrumente de lucru oferim:
Telefon
Laptop
Mașină pentru deplasări
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și dinamică în plină dezvoltare

Înființată în anul 2008, societatea noastră oferă soluții complete pentru construcția de baze sportive sintetice ( terenuri de fotbal cu gazon artificial, terenuri de tenis cu gazon artificial, terenuri de sport multifunctionale, piste de alergare cu tartan ).
Serviciile oferite includ tot ce ține de realizarea unui proiect de la A la Z, de la proiectare pana la predarea la cheie a unui proiect. Pasiunea noastră este de a încuraja practicarea unei vieți sănătoase prin sport, construind cele mai calitative baze sporitve.
Câteva exemple de clienți: Direcția Județeană de Tineret și Sport Iași, Centrul Județean și Cultural Arad, Ministerul Afacerilor Interne, Jandarmeria Romana, Dedeman. Avem în portofoliu peste 450 de clienți multumiți de lucrarile pe care le-am efectuat.

Expirat
Manager vanzari zonal  -  Hattrick Sport S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles