Publicat 21 Ian 2020 | Reactualizat 18 Feb 2020 | Expiră 21 Feb 2020

MANAGER VANZARI ZONA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Eşti persoana potrivită dacă ai:

  • capacitate organizatorica;
  • un caracter puternic şi fire dinamică;
  • capacitate de analiză, organizare, planificare, orientare spre rezultate si indeplinirea obiectivelor;
  • abilități de comunicare, relationare si negociere;
  • studii tehnice superioare (absolvent de mecanică, electrotehnică, mecatronică, hidraulică, sudură, etc.);
  • minim 5 ani experiență ȋn vanzări;
  • cunoştinţe de operare MS Office (Excel, Word);
  • permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilităţile tale sunt:

  • menţinerea și dezvoltarea relaţiei comerciale cu clienţii potenţiali si existenţi;
  • negocierea contractelor de vanzare cu clienţii mari.
Alături de noi obţii:
  • salariu competitiv si bonusuri importante;
  • tichete de masă;
  • energie zilnică asigurată de cafeaua proaspătă şi ceaiul cald;
  • pachet de sănătate;
  • prime cu ocazia sărbătorilor atat pentru tine cat şi pentru copiii tăi;
  • zile libere plătite pentru evenimente deosebite ȋn familie;
  • mașină de serviciu;
  • laptop si telefon mobil ;
  • training-uri operaționale şi tehnice ȋn ţară şi străinătate.

Logo-ul nostru este ”PARTENER PENTRU PERFORMANȚĂ”. Nu este un logo şi atât, este motivaţia noastră de a reuşi ȋn fiecare zi şi are la bază:

- reputaţia consolidată ȋn timp de a fi cu adevărat un partener de afaceri pentru clienţii noştri;

- performanţa produselor şi serviciilor oferite, asigurată de calitatea, tehnologia şi varietatea care le caracterizează;

- rezultatele obţinute ca urmare a muncii ȋn echipa PARTENER, echipă din care te invităm să faci parte.

Valorile noastre sunt: loialitatea, dinamismul, implicarea, perseverenţa şi spiritul liber, valori ce au contat in reuşita noastră individuală şi de echipă.

Dacă vrei o carieră pe termen lung, vrei să fii apreciat alături de o echipă dinamică, pasionată, dornică să atragă si să lucreze alături de noi colegi si daca toate cele de mai sus te-au convins că suntem echipa ȋmpreună cu care vrei să te dezvolţi, aplică CV-ul tău aici sau trimite-l pe adresa de mail resurse.umane@partner.ro pană la data de 14.02.2020.

PARTENER vine cu experienţa sa ca furnizor premium de scule şi echipamente pentru industrie si construcţii, cu o prezenţă neîntreruptă de peste două decenii pe piaţa de profil din România, prezenţă asigurată prin reţeaua naţională de magazine proprii şi parteneri distribuitori iar pe tine te asteptam cu entuziasmul unui alt inceput.

Expirat
MANAGER VANZARI ZONA  -  PARTENER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles