Publicat 16 Iun 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 17 Iul 2019

Manager vanzari showroom

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Prezenta placuta, optimista, cu spirit de echipa;
Chiar daca nu are experienta in domeniu , doreste sa invete si sa se realizeze
Abilitati bune de comunicare
Capacitate de inovatie si creativitate;
Cunostinte Microsoft Office;
Orientat(a) catre rezultate;
Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca.

Descrierea jobului

Consultanta specializata, recomandarea produselor in functie de cerintele clientului ;
Ofertarea clientilor;
Initierea si finalizarea comenzilor primite de la clienti;
Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati.

Suntem distribuitori de usi de interior Profildoors, companie globala care intra acum pe piata din Romania. Dorim sa fim perceputi ca o companie puternica, tanara si moderna. Tindem sa fim un sinonim pentru usi si dervicii de inalta calitate. Valorile pe care le propunem clientilor nostri: incredere si fiabilitate, combinate cu un stil modern. Aceste reprezinta conditii ale satisfactiei si calitatii, pe care clientii nostri pot conta.

Expirat
Manager vanzari showroom  -  ETALON INTERIORS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles