Publicat 09 Sep 2014 | Reactualizat 07 Oct 2014 | Expiră 12 Oct 2014

MANAGER VANZARI SERVICII DE PROIECTARE SI CONSULTANTA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice sau economice finalizate
Experienta anterioara in vanzari de servicii de proiectare/consultanta
Vizionar si creativ: abilitatea de a identifica clienti si proiecte in domenii de nisa
Vocatie in domeniul vanzarilor, insemnand pasiune, dedicare si placerea de a interactiona cu clientii
Gandire pozitiva si atitudine optimista
Un foarte bun negociator si communicator
Putere mare de convingere
Punctual, serios si respectuos
Ingrijit si ordonat, atat ca si tinuta vestimentara cat si din punct de vedere comportamental
Abilitati bune de a lucra cu computerul
Cunoasterea pachetului Office – Word, Excel, PowerPoint
Dispus la deplasari in tara
Permis de conducere categoria B
Constituie avantaj
+ experienta in vanzari servicii de proiectare civila si industriala in sectorul privat
+ experienta in vanzari servicii de Management de Proiect
+ experienta in vanzari servicii de Consultanta Fonduri Europene
+ retea de contacte in sectorul public
+ retea de contacte in sectorul privat cu precadere din zona dezvoltatorilor imobiliari – retail, locuinte, parcuri logistice

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
Cunoasterea portofoliului de servicii al societatii
Analiza pietei serviciilor si segmentarea acesteia
Identificarea tuturor dezvoltatorilor imobiliari si a portofoliului de proiecte pe care acestia intentioneaza sa le dezvolte
Identificarea portofoliului de proiecte pe care intentioneaza sa le dezvolte Administratiile Publice Locale (Primariile) din segmentul tinta
Identificarea proiectelor sau a portofoliului de proiecte pe care intentioneaza sa le dezvolte societatile comerciale din segmentul tinta
Prezentarea serviciilor
Intocmirea de cotatii si oferte tehnice
Negocieri contractuale
Realizarea de previziuni privind vanzarile
Cresterea volumului vanzarilor si implicit a cotei de piata
Intocmirea de rapoarte de vanzari

Ce vei vinde:
+Servicii de Proiectare
+Servicii de Management de Proiect
+Servicii de consultanta privind finantarea proiectelor din fonduri europene

Pentru a afla mai multe informatii despre serviciile si portofoliul de proiecte al PROJECT EXPERT ASSOCIATION va rugam sa vizitati www.projectexpert.ro.

BENEFICII
Salariu: 2.500 Lei net la care se adauga comisioane din vanzari ce poate ajunge pana la 10% din valoarea contractului (detalii la interviu)
Masina de serviciu, laptop
Cursuri de specialitate

SC SCA PROJECT EXPERT SRL este o societate cu 8 ani de experienta si ofera, in domenii de activitate diverse, servicii integrate de Proiectare, Management de Proiect, Asistenta Tehnica si Consultanta Economica atat pentru clienti publici cat si pentru clienti din mediul privat.

Dealungul celor 8 ani de existenta, societatea s-a implicat, pe proiecte, in domenii precum sanatate, imobiliar, retail, infrastructura de drumuri, educational si energie.

In ceea ce priveste accesarea fondurilor europene, societatea are o vasta experienta atat in accesarea cat si in implementarea proiectelor finantate din astfel de fonduri.

Expirat
MANAGER VANZARI SERVICII DE PROIECTARE SI CONSULTANTA  -  PROJECT EXPERT ASSOCIATION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles