Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Manager Vanzari Retail

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-abilitati de negociere

- cunostinte avansate de marketing

- cunoasterea canalelor de distributie, indeosebi retelele de retail

Descrierea jobului

Derularea vinzarilor in retelele de retail si catre magazine on-line.

Analiza piata cu identificare oportunitati, ofertare/negociere, organizarea de actiuni promotionale.

Asigura managementul de produs si al stocului

Gestioneza relatia cu retelele de retail

Coordoneaza activitatea de marchendising si relatii clienti

Expertienta in vanzarea produselor electronice min 2 ani.

Televoice Group este unul din leaderii pieţei româneşti în domeniul distribuţiei de echipamente electronice şi de telecomunicaţii.

Expirat
Manager Vanzari Retail  -  Televoice Grup

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles