Publicat 12 Feb 2018 | Reactualizat 12 Mar 2018 | Expiră 15 Mar 2018

Manager vanzari Galati

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal nu există. Și oricum credem că ar fi foarte plictisitor de lucrat cu el.
Ne dorim mai degrabă un om adevărat de vânzări, cu atitudine potrivită. Restul îl putem construi, pas cu pas, împreună.
Sau… în mai multe cuvinte:
+ nu se vede făcând altceva decât vânzări, cu ajutorul unei echipe pe care o coordonează;
+ stăpânește tehnici de vânzare aplicabile atât clienților B2B cât și în cele B2C;
+ cunoaște diferențele dintre un lider și un manager;
+ este orientat către rezultat și are o capacitate foarte bună de rezolvare a problemelor apărute;
+ înțelege importanța clientului și îl consideră un partener pe termen lung;
+ este tehnic (cu sau fără studii de specialitate);
+ este organizat, optimist, energic și are simțul umorului;
+ este onest și are bun simț.

Descrierea jobului

Poate fi foarte simplu sau foarte complicat. Atitudinea și organizarea ta vor face diferența.
… așadar ar trebui să:
- participi la dezvoltarea profesională a membrilor echipei (prin training on the job, coaching, feedback constructiv)
- oferi suport membrilor echipei pentru dezvoltarea portofoliului de clienți;
- urmărești realizarea planului de vânzări de către echipa a cărei lider ești și intervii permanent pentru adaptarea obiectivelor la nevoile pieței;
- participi la elaborarea de strategii și la organizarea campaniilor de promovare pentru produsele/ serviciile companiei.

De ce ai face asta cu noi? Pentru că :
- poți să te dezvolți profesional într-o industrie foarte importantă din România;
- vei lucra pentru o companie serioasa și respectată, care vinde produse și servicii de calitate;
- o să fii alături de colegi tineri, deschiși și hotărâți să rămână #1 în domeniu;
- tot ceea ce vei face contează pentru echipă și pentru clienții noștri;
- condițiile de lucru și pachetul salarial sunt atractive.

Pachetul salarial:
- salariu competitiv + beneficii extra-salariale (tichete de masă, prime anuale de sărbători);
- comision din vânzări;
- mașină de serviciu, telefon, laptop;
- cursuri tehnice și de dezvoltare personală;
- posibilitatea dezvoltării unei cariere în cadrul companiei.

Așteptăm CV-ul tău!

Despre noi pot vorbi foarte bine cei peste 5.000 clienți … sau pe scurt:
TRITON ocupă nr. 1 în România în domeniul sculelor profesionale.
Dorim să atragem în echipa noastră persoane dinamice, dornice să se alăture profesioniștilor din domeniu.

Suntem o companie în continuă dezvoltare, cu o experiență de peste 20 de ani în domeniu si o echipă formată din peste 250 de salariați.

Dealer autorizat si importator: Bosch, Makita, Karcher, Stihl, Esab, Stanley, Unior, etc.

Avem magazine de desfacere în București, Constanța, Galați, Cernavodă, Urziceni, Târgu Jiu, Slatina, Motru, Brăila, Craiova, Bacău.

Odată cu dezvoltarea activității noastre te invităm să faci parte dintr-o echipă tânără și dinamică și să ne ajuți să fim în continuare un partener de calitate pentru toți clienții noștri - actuali și viitori.

Echipa TRITON te așteaptă!
Vino acum să lucrezi cu nr.1 din industrie!

Expirat
Manager vanzari Galati  -  S.C. TRITON S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles