Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Manager Vanzari/ Achizitii cereale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inclinare si pasiune pentru intretinerea relatiei cu partenerii externi si interni, abilitati excelente de comunicare si vanzare .
Orientare si dedicare catre client si rezultat.
Cunostinte avansate de limba engleza si Microsoft Office .
Flexibiltate pentru program prelungit si deplasari externe si interne.
Perseverenta si ambitie.
Pasiune pentru munca de teren.
Experienta in achizitia cerealelor, cunoscator al pietei, portofoliu de fermieri ( constituie avantaj);

Descrierea jobului

Responsabilitatea mentinerii si dezvoltarii portofoliului de clienti.
Identificarea oportunitatii de business, dezvoltarea noilor relatii comerciale.
Contactarea periodica a clientilor externi din portofoliu, precum si a potentialilor clienti.

Achizitii cereale, marirea portofiliului de furnizori, asistenta fermierilor cu care colaboreaza, implicare in executia contractelor.
Bonus:
masina
telefon
bonusurile se discuta la interviu;

Suntem in devoltare continua. Investim permanent si extindem serviciile din domeniile noastre de activitate.

Consideram ca Infrastructura si Logistica sunt elemente cheie in activitatea de comert produse vrac. In consecinta, acordam o atentie deosebita si alocam mare parte a capitalului de lucru dezvoltarii acestora.

Principala activitate desfasurata este : Comert produse cerealiere si seminte oleaginoase.

Participam activ, atat prin preluarea din camp, lotizarea functie de calitate, conditionare si depozitare, cat si prin contractarea acestora.

Expirat
Manager Vanzari/ Achizitii cereale  -  MBO BALKAN GRAINS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles