Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Manager - Unitate de invatamant privata acreditata

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Administrativ / Logistica, Educatie / Training / Arte, Management, Marketing, Publicitate

Candidatul ideal

Cerinte minime pentru candidati:
- Capacitate de a relationa cu parintii, colaborare cu personalul gradinitei
- Capacitate de a planifica si organiza activitatille extrascolare (sedinte cu parintii, excursii, spectacole etc)
- Cunostinte operare PC
- Abilitati de comunicare, organizare, negociere, relationare,persuasiune;
- Capacitate de analiza si decizie;
- Profesionalism, seriozitate, punctualitate, creativitate;
- Spirit intreprinzator, flexibilitate;
- Persoana agreabila, dinamica, spontana, motivata.
- Responsabila, ordonata, corecta

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Indeplinirea sarcinilor administrative specific pentru gradinita/after school;
- Cunostinte bune operare PC MSOffice – WORD, EXCEL, navigare internet;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Capacitate de a respecta termene limita;
- Atentie catre detalii;
- Placere si abilitate de a invata lucruri noi;
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice catre persoanele responsabile;
- Primirea vizitatorilor si prezentarea acestora locatia si oferta;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
- Redactarea corespondentei necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail;
- Actualizarea bazei de date documente si clienti;
- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
- Tine evidenta tuturor documentelor.
- Promoveaza afacerea pe toate canalele.
- Se ocupa de obtinerea documentelor/autorizatiilor necesare functionarii afacerii

Descrierea companiei

Graditinita Kids Garden Iasi

Manager - Unitate de invatamant privata acreditata  -  Travel Connections