Publicat 20 Mai 2010 | Reactualizat 17 Iun 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Manager Transporturi Internationale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in logistica (transport international) cu minim 3 ani in pozitie de conducere
Coordonare echipa de minim 5 angajati (ideal lucrul in ture)
Utilizare sisteme ERP / TMS / WMS
Bune cunostinte de Geografia Romaniei si a Europei
Limba Engleza nivel avanasat (scris si vorbit)Disponibilitate pentru calatorii in Romania si in Europa
Permis de conducere de minim 5 ani

Descrierea jobului

Responsabil de rezultatul financiar pe segmentul sau, costuri versus venituri
Selecteaza furnizori pentru servicii de transport
Dezvolta si organizeaza echipa operationala
Dezvolta activitatea de trafic international
Se ocupa de un anumit segment de vanzari si ofera suport operational pentru departamentul vanzari (solutii de transport / ofertare)

Reteaua noastră de locatii Gebrüder Weiss din Romania creează premisele optime pentru oferirea serviciilor de bază elaborate modular, servicii premium si servicii suplimentare, cat si solutii individuale pentru transporturi speciale si proiecte.

Ne puteti vizita pe www.gw-world.com

Expirat
Manager Transporturi Internationale  -  GEBRUDER WEISS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles