Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Manager Transport

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Manager transport intern si international

Descrierea jobului

- cunostinte operare PC, Microsoft Office
- cunostinte privind geografia Romaniei
- ambitie si dorinta de dezvoltare continua
- perseverenta, initiativa si creativitate
- capacitatea si curajul de a lua decizii
- abilitati de coordonare si lucru in echipa
- echilibrul in a lucra intr-un mediu cu un nivel ridicat de stres
- abilitati avansate de organizare, prioritizare si management eficient al timpului
- coordonarea masinilor catre incarcare si descarcare, precum si stabilirea celor mai eficiente rute de transport
- coordonarea transporturilor de la momentul preluarii marfurilor pana in momentul descarcarii si solutionarea tuturor problemelor aparute pe parcursul desfasurarii unui curse de transport
- monitorizare soferilor si stabilirea timpiilor de condus
- mentinerea relatiei contractuale cu clientii
- ofertare, intocmire comenzi, facturare

Firma internationala de transport angajeaza manager de transport pentru coordonarea transporturilor interne si internationale. Activitatea se va desfasura la sediul din Otopeni.

Expirat
Manager Transport  -  SC KLACSKA ROMANIA SRL