Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 12 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Manager/Trainer resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Manager/Trainer resurse umane - 1 post
- persoana pozitiva, serioasa cu spirit de echipa
- dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
- aspect profesional
- abilitati de comunicare
- putere de convingere
- fara experienta

Daca te consideri potrivit pentru a face parte din echipa noastra, nu ezita sa ne contactezi!

Descrierea jobului

Manager / trainer resurse umane
- recrutarea si pregatirea agentilor comerciali
- urmarirea si implementarea in activitate a agentilor comerciali
- program flexibil
- promovarea si vanzarea produsului si imaginii companiei
- perfectionarea continua intr-un departament dinamic

Se ofera:
-salariu motivant
-prime stimulente si bonusuri corespunzatoare performantelor individuale
-posibilitatea infintarii propriului business, fara nicio investitie
-dezvoltarea profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si in strainatate (team building)
-program de lucru flexibil si adaptat nevoilor tale
-sustinem promovarea noilor team leaderi si manageri din randul colegilor nostri
-se asigura masina si telefon

Suntem o reprezentanta americana prezenta pe piata modiala de peste 100 ani, iar in Romania de 24 de ani. Detinem multiple birouri in Bucuresti, dar si cateva in provincie, in orase ca: Ploiesti, Brasov, Constanta,Timisoara,Cluj, Sibiu, Targoviste, Buzau.

Expirat
Manager/Trainer resurse umane  -  SC DREN COMPANY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles