Publicat 04 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Manager spălătorie și service auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii (obligatoriu bacalaureat)
  • Minim 1 an de experienţă pe o poziţie similară
  • Capacitate de organizare şi coordonare la locul de muncă şi abilitate eficientă de comunicare şi relaţionare cu angajaţii
  • Orientare totală către cerinţele clienţilor
  • Simţ acut al responsabilităţii şi corectitudinii; atenţie distributivă
  • Rezistenţa la sarcini repetitive şi stres
  • Adaptabilitate mare şi forţă de decizie
  • Abilități de vânzări și negociere
Constituie avantaj:
  • Experiență de lucru într-o spălătorie sau un service auto
  • Studii universitare
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunoștințe de engleză la nivel conversational

Descrierea jobului

  • Coordonează activitatea comercială si operațională din spălătorie
  • Asigură deschiderea și închiderea spălătoriei conform programului de lucru, precum și respectatea procedurilor de organizare
  • Coordonează, conduce şi motivează angajaţii din subordine, fiind implicat(ă) în procesul de formare, instruire şi evaluare al acestora
  • Prezintă gama de servicii către clienti si oferă consiliere în baza nevoilor acestora
  • Informează direct superiorii de orice reclamație primită din partea unui client și ia măsuri pentru soluționarea acesteia
  • Construiește și menține relații pe termen lung cu clienții, atât persoane fizice cât și juridic
  • Se implică activ în urmărirea creşterii vânzărilor, cu un simț acut al cifrei de afaceri
  • Maximizează productivitatea și eficiența companiei
Se oferă:
  • Poziție stabilă cu posibilități de avansare
  • Program de lucru flexibil adaptat nevoilor angajatului
  • Salariu competitiv
  • Posibilitatea bonusării în funcție de realizări

Spălătorie și service auto în orașul Bacău, cu 3 ani de activitate și 3 angajați.

Expirat
Manager spălătorie și service auto  -  SC BOLUMI AUTO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles