MANAGER SHOWROOM

Auto Tunning SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Excelente abilitati de prezentare, persuasiune, vanzare si negociere,
- Experienta in vanzari si cunostinte PC.
- Experienta in design-ul / vanzarea de bucatarii constituie un avantaj.
- Comunicativ, sociabil, optimist si atitudine pozitiva
- Capacitate de comunicare si colaborare, de munca în echipa.
- Pozitiv, entuziast si orientat catre rezultat.

Descrierea jobului

- Dezvoltarea relatiei cu potentialii clienti ai showroom-ului
- Prezentarea produselor comercializate (mobilier bucatarie, electrocasnice si accesorii)
- Realizarea de proiecte individuale pentru bucataria potentialului client
- Prezentare proiect si ofertare
- Contractarea si urmarirea comenzilor
- Mentinerea unei legaturi permanente cu clientii, acordandu-le asistenta necesara pe durata parteneriatului cu acestia.
- Sistem de salarizare motivant care recompenseaza performanta.
Detalii suplimentare la numar de telefon: 0721.213.676

Suntem prezenti pe piata din 2007 cu o retea de magazine de electrocasnice la inceput, dupa care ne-am extins si cu showroom-uri de mobilier de bucatarie in urma parteneriatului cu Nobilia- producator de bucatarii din Germania - https://www.germandesign.ro/
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos