Publicat 26 Sep 2008 | Reactualizat 25 Oct 2008 | Expiră 27 Oct 2008

MANAGER SERVICIU COMERCIAL - ACHIZITII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minim 3 ani pe un post similar
Spirit organizatoric, abilitati manageriale
Capacitate de solutionare rapida si eficienta a problemelor
Excelente abilitati de comunicare, negociere si relationare interpersonala
OBLIGATORIU experienta anterioara in ACHIZITII PENTRU DOMENIUL CONSTRUCTII
LIMBA ENGLEZA la nivel AVANSAT, sau / si alta limba de circulatie internationala

Descrierea jobului

Planifica, organizeaza, conduce, coordoneaza si raspunde de activitatea serviciului de aprovizionare;
Difuzeaza comanda confirmata la serviciile implicate si urmareste ca acestea sa faca demersurile necesare finantarii marfii pina la destinatie;
Daca este necesar intocmeste documente specifice pentru regularizarea comenzilor;
Asigura derularea in bune conditii a comenzilor/contractelor, intervine pentru accelerarea livrarilor;
Analizeaza documentele de livrare, facturile si procesele verbale de receptie si avizeaza platile;
Furnizeaza managementului informatiile in timp util in vederea luarii deciziilor stategice

Beneficiile vor fi negociate in urma interviului

PENTRU A APLICA LA ACEST POST CU UN CURRICULUM VITAE SI O SCRISOARE DE INTENTIE, VA RUGAM SA FOLOSITI URMATOARELE DATE DE CONTACT:
E-mail: lucpetconstruct@yahoo.com
Telefon: 0746 94 21 58
Fax: 0368 46 40 22
cu mentiunea: IN ATENTIA DEPARTAMENTULUI RESURSE UMANE

Expirat
MANAGER SERVICIU COMERCIAL - ACHIZITII  -  Lucpet Construct