Manager Servicii Junior

Ana HR - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Căutăm Manager Servicii Junior pentru clientul nostru, o companie care oferă servicii profesionale de curățenie și de distribuție a sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.
Această poziție face parte dintr-un program de dezvoltare în carieră, pentru domeniul de management.
Cerințele postului:
- aptitudini de comunicare și negociere;
- dinamism, atitudine pozitivă și orientată spre dezvoltare personală și profesională;
- corectitudine și diligență în acțiuni și în comunicare;
- abilități de operare PC medii;
- disponibilitate de deplasare 1-2 zile/săptămână, cu sau fără cazare, după caz, la Cluj-Napoca, Arad, Timișoara;
- permis de conducere cat B.
Responsabilități:
- asigură definirea serviciilor companiei și alinierea lor cu necesitățile clienților;
- coordonează planificarea, organizarea și furnizarea serviciilor companiei;
- menține contactul cu clienții, având o atitudine receptivă și orientată spre rezultate și satisfacție reciprocă;
- asigură un flux informațional eficient cu personalul companiei, dar și cu persoanele terțe.
Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- suport în dezvoltarea carierei în poziții de management;
- asigurarea resurselor necesare realizării obiectivelor de activitate.

ANA HUMAN RESOURCES CONSULTING s-a fondat din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.
Publicat 18 apr. 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos