Manager Servicii Clienti Sibiu

Leroy Merlin Romania - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

#CarieraTa începe cu a face ceea ce iube╚Öti:

­čŚŞ ╚śtii cum s─â motivezi oamenii din jurul t─âu s─â te urmeze, s─â creezi ╚Öi s─â conduci echipe abile, dinamice ╚Öi eficiente?

­čŚŞ ╚Üi-ar pl─âcea s─â coordonezi activit─â╚Ťile care asigur─â satisfac╚Ťia clien╚Ťilor ╚Öi s─â participi la realizarea politicilor ╚Öi strategiilor la nivel de magazin?

­čŚŞ În plus, e╚Öti mereu în c─âutarea ideilor care fac diferen╚Ťa, adic─â acele idei care duc compania cu un pas înaintea tuturor?

Dac─â ai r─âspuns cu ”Da!”, înseamn─â c─â deja ai parcurs o parte din drumul spre noi! Mai acord─â-╚Ťi câteva momente pentru rândurile de mai jos ╚Öi f─â apoi primul pas pentru a începe pe bune #CarieraTa.

Meri╚Ťi s─â te al─âturi unei echipe în care performan╚Ťa, exemplaritatea, performan╚Ťa, simplitatea, respectul, cinstea ╚Öi generozitatea sunt pulsul a tot ceea ce face.

Cum ești:

  • Adaptabil – atunci când este necesar, e╚Öti deschis la schimbarea metodei de lucru sau a abord─ârii pentru a atinge un obiectiv sau a îndeplini în mod corect o sarcin─â de lucru;
  • Capacitate de influen╚Ťare - dispui de talentul de a modela comportamentele celor din jur în vederea corel─ârii motiva╚Ťiilor personale cu obiectivele companiei;
  • Proactiv – ai spirit de ini╚Ťiativ─â, capacitatea de a rezolva problemele cu un minim de ajutor din partea celorlal╚Ťi ╚Öi î╚Ťi asumi responsabilitatea pentru propriile decizii ╚Öi ac╚Ťiuni;
  • Organizat – elaborezi planuri bine puse la punct pentru îndeplinirea activit─â╚Ťilor, pe care le urm─âre╚Öti în mod disciplinat;
  • Bun comunicator – î╚Ťi expui opiniile într-un mod adecvat pentru context ╚Öi interlocutor, pui întreb─âri deschise care îi încurajeaz─â pe ceilal╚Ťi s─â î╚Ťi exprime punctul de vedere, abordezi cu tact neîn╚Ťelegerile ╚Öi oferi feedback într-o manier─â pozitiv─â;
  • Cu viziune global─â – ai capacitatea de a ”naviga” între o viziune macro ╚Öi micro a business-ului;
  • Etic – pentru tine, a p─âstra ╚Öi a transmite valori nu este o idee dep─â╚Öit─â.

Ce vei face:

  • În calitate de membru al Comitetului de Direc╚Ťie, participi la realizarea politicilor ╚Öi strategiilor la nivel de magazin;
  • R─âspunzi de calitatea serviciilor oferite clien╚Ťilor (întâmpinare, fluiditate la case ╚Öi timp de a┼čteptare redus, informa┼úii clien┼úi, rezolvarea litigiilor);
  • Coordonezi recrutarea, formarea ╚Öi dezvoltarea echipei;
  • E╚Öti responsabil de crearea, aplicarea ╚Öi respectarea procedurilor în cadrul departamentului;
  • Optimizezi nivelul de pierderi de stoc necunoscute la casele de marcat;
  • Men╚Ťii o bun─â rela╚Ťie cu clien╚Ťii prin intermediul diferitelor canale de comunicare;
  • Contribui la satisfac┼úia clien┼úilor t─âi prin crearea ╚Öi dezvoltarea strategiilor comerciale.

Ce vei g─âsi la noi:

  • Un colectiv unit ca o familie, dispus s─â contribuie cu r─âbdare ╚Öi devotament la familiarizarea ta cu specificul companiei;
  • Un mediu de lucru în care dezvoltarea profesional─â prin înv─â╚Ťare experien╚Ťial─â, proiecte interesante, form─âri, seminarii, workshopuri ╚Öi acompaniere managerial─â;
  • O zon─â cozy de recreere, unde po╚Ťi socializa cu echipa sau po╚Ťi savura câteva momente de lini╚Öte doar tu cu tine;
  • Un loc în care ideile tale sunt ascultate întotdeauna, nevoile tale sunt o prioritare, iar succesele, recompensate în mod corespunz─âtor.

Care este urm─âtorul pas:

Te a╚Ötept─âm cu o cafea bun─â ╚Öi mult chef s─â povestim despre ceea î╚Ťi place s─â faci, cine e╚Öti, ce lucruri conteaz─â cu adev─ârat pentru tine.

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 în Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. O realizare la care am ad─âugat câte o c─âr─âmid─â în fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o cas─â sigur─â ╚Öi confortabil─â pentru c─â nu credem în lucruri f─âcute cu jum─âtate de m─âsur─â.

Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt stâlpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Povestea a început cu ridicarea unei temelii solide – echipa noastr─â. Adic─â cei peste 2700 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. Împreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim în fiecare zi la îmbun─ât─â╚Ťirea lumii în care tr─âim. ╚śi nu e lucru mic c─â am reu╚Öit pân─â acum s─â facem ziua mai bun─â la sute de milioane de oameni.

Vino s─â continui povestea al─âturi de noi!

Descrierea jobului

See section above

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 în Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt stâlpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Adic─â cei aproape 3000 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. Împreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim în fiecare zi la îmbun─ât─â╚Ťirea lumii în care tr─âim.

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expir─â 2 mar. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos