Manager Service

Hho Auto Service S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Grupul Auto Clinic Angajează MANAGER SERVICE pentru administrarea laboratorului de reparații injectoare/pompe de injecție și efectuarea activităților de recepție.

Cerințe:
-Experiență în domeniul auto;
-Răbdare;
-Cunoașterea principiilor de bază a mecanicii (cunoașterea detaliată a sistemelor diesel);
-Spirit de echipă;
-Dorință de evoluție în carieră.

Descrierea jobului

Atribuțiile postului:
-Efectuarea de note de recepție/facturare;
-Informarea clientilor cu privire la stadiul lucrarilor;
-Întocmirea de devize pentru piesele aflate în reparație;
-Efectuare NIR;
-Comenzi de piese pentru intrare în reparație;
-Alte activități de manageriere a laboratoarelor;

​Salarizarea începe de la 3000 de lei + bonusuri!
Mai multe detalii la: ​0740 119 180
Publicat 3 Oct. 2022 Reactualizat 31 Oct. 2022 Expiră 2 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.