MANAGER SERVICE AUTO

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 800 - 1500 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii superioare finalizate (studii tehnice – profil mecanic);
- experiență profesională anterioară in organizarea unei echipe de mecanici;
- bune abilități de organizare și de analiză;
- experienţă în conducerea şi motivarea unei echipe;
- aptitudini de lider, orientare spre rezultate;
- permis de conducere cat. B;
- cunoştinţe de operare PC, soft-uri diagnoza auto;
- abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și cu termene limită;
- atenție la detalii, capacitate de rezolvare a problemelor;

Descrierea jobului

- managementul activitatii service-ului auto;
- planificarea, organizarea și managementul echipei de mecanici;
- verificarea calității lucrărilor efectuate de echipa din subordine;
- identificarea posibilelor îmbunătățiri pentru a reduce costurile, termenele și pentru a spori gradul de satisfacție a clienților;
- actualizarea și dezvoltarea procedurilor;
- prioritizarea proiectelor și capacitatea de a gestiona un volum de muncă variat;
- dezvoltarea continuă a echipei și menținerea unui standard ridicat de calitate ridicat;
- stabilirea obiectivelor pe termen mediu si lung impreuna cu managementul companiei, asumarea acestora si canalizarea eforturilor inspre atingerea lor
- initierea si implementarea unui set de proceduri care sa faciliteze atingerea obiectivelor stabilite
- urmarirea standardelor de calitate la care sunt realizate lucrarile de service
- propunerea de solutii tehnice pentru lucrarile dificile cu care se confrunta personalul din service
- analizarea situatiilor, intocmirea de raportari si realizarea previziunilor in ceea ce priveste activitatea de service

Beneficii
- un pachet salarial competitiv;
- bonusuri corelate cu performanţa;
- posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice;
- mijloace terhnice performante;
- flux de lucru constant;

Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul auto - service auto.
Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos