MANAGER SECTIE ALUMINIU

BARRIER S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ceilalți îți spun să “stai in banca ta” și să “nu faci valuri”!
Ceilalți îți spun să ramai cu picioarele pe pământ''. Să urmezi ,,cărări bătătorite''. Să taci.
Noi te învățăm “să-ți croiești” cariera in Barrier sit e incurajam sa explorezi propriul drum profesional!
Noi te sprijinim să “ieși din rând'' și să lucrezi în ritmul tău .
Să visezi mai mult la viitorul tău.
Să îți urmezi pasiunea.

Barrier este lider in piata de usi si ferestre, oferind clientilor sai solutii de calitate, eficiente energetic si care contribuie la conservarea mediului inconjurator.
Vrei sa te alaturi unei echipe de profesionisti care ofera o experienta remarcabila clientilor sai?

Daca ai:
  • Studii superioare in domeniu tehnic
  • Cunostinte operare MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)
  • Experienta in productie (de preferat tamplarie aluminiu – dar nu este obligatoriu)
  • Experienta in coordonarea unei echipe de productie
  • Abilitati de comunicare, organizare, planificare, rezolvarea problemelor si luarea deciziilor
  • Flexibilitate, adaptare la schimbare si placerea de a lucra in echipa
  • Perseverenta in atingerea obiectivelor profesionale
  • Capacitate de a delega sarcini
Atunci esti viitorul membru al echipei noastre, pe postul de Manager Productie Aluminiu.

Descrierea jobului

Care vor fi principalele tale activitati?
  • Planificarea si urmarirea activitatii de productie in functie de comenzi pentru a respecta termenele de livrare,
  • Realizarea integrala a indicatorilor cantitativi si calitativi urmarind eficienta maxima,
  • Organizarea si monitorizarea activitatilor de mentenanta a utilajelor si a echipamentelor,
  • Organizarea si coordonarea introducerii in fabricatie a produselor noi si respectarea parametrilor prevazuti in standardul de produs,
  • Coordonarea desfasurarii procesului de productie,
  • Monitorizarea realizarii si punerii in functiune la termen a noilor capacitati de productie,
  • Perfectionarea cunostintelor profesionale a echipei de productie,
  • Intocmirea rapoartelor de productie solicitate de superiorul ierarhic,
  • Implementarea tehnicilor de imbunatatire continua a activitatii si cresterea productivitatii,
  • Gestionarea cu succes a situatiilor neprevazute ce pot aparea in timpul programului de lucru,
Pentru inceput, iti oferim:
  • Venituri motivante formate din partea fixa 5000 lei net + 2000 lei net bonus de performanta lunar
  • Asigurare medicala si de viata;
  • Alte beneficii, la alegere: tichete de masa, tichete de vacanta, pensie privata pilonul III, abonament la sala, prima de transport, ajutor pentru educatie copil;
  • Program personalizat de integrare si training;
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor;
  • Oportunitati de avansare in cariera.

Firma Barrier are o experienta remarcabila in domeniul tamplariei termoizolante, punand bazele structurii actuale in urma cu 25 ani si incepand sa produca ferestre si usi din PVC, sub numele de Barrier.

Ferestrele Barrier sunt produse in fabrica din Bacau, cu ajutorul a peste 400 de angajati, fiind renumite atat in Romania, cat si in Europa.

Pentru informatii suplimentare accesați http://www.barrier.ro/

Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos