MANAGER RESURSE UMANE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Bune abilități de organizare;
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare;
  • Cunoștințe Microsoft Office.
  • Are energie, motivatie si se implica in activitatea pe care o desfasoara.

Descrierea jobului

  • Conduce procesul de selecție și de recrutare;
  • Concepe și implementează reguli și proceduri noi pentru o muncă de calitate și pentru dezvoltarea companiei;
  • Se ocupă de procese disciplinare, de luarea deciziilor și de declararea soluțiilor de afaceri în domeniul resurselor umane;
  • Are grijă de motivația și de nivelul de satisfacție al angajaților și identifică domeniile care necesită îmbunătățiri;
  • Acționează asupra dezvoltării echipei, precum și asupra consilierii conducerii cu privire la deciziile care trebuie applicate.

BENEFICII:
  • Bonuri de masă;
  • Prime de sărbători și de zile de naștere;
  • Transport decontat;
  • Apă, cafea, ciocolată caldă și fructe.

REGAL VET este un pion important din domeniul veterinar, care deține un lanț de patru petshop-uri si o clinică veterinară.
Publicat 1 Aug. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 31 Aug. 2022