de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Manager Resurse Umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

Cautam o persoana cu initiativa, responsabila, dornica de a avea performante intr-un domeniu cu tehnologie avansata si care corespunde urmatoarelor:

  • Studii superioare in domeniul Resurse Umane, Psihologie, Management;
  • Curs de specialitate – Manager Resurse Umane;
  • Experienta anterioara de minimum 3 ani pe post similar;
  • Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
  • Cunostinte Microsoft Office - nivel avansat;
  • Cunostinte de legislatia muncii, Codul Muncii si Codul Fiscal, REVISAL, Asigurari sociale;
  • Cunostinte avansate in domeniul selectiei, retentiei, evaluarii si formarii profesionale;
  • Cunostinte despre Managementul Carierei;
  • Cunostinte calcul salarial si contabilitatea salariilor;
  • Excelente abilitati de comunicare verbala/scrisa si inter-relationare;
  • Atentie la detalii si capacitatea de a lucra sub presiune;
  • Flexibilitate, atitudine pozitiva, proactivitate.

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale ale postului sunt:

  • Asigurarea respectarii Politicii de Resurse Umane in cadrul companiei si a procedurilor din departament;
  • Organizarea si coordonarea activitatii din departamentul de Resurse Umane;
  • Asigurarea unui liant intre conducere si angajati;
  • Consilierea managementului in probleme legate de resurse umane;
  • Implicarea activa în procesul de recrutare/selecţie, asigurând ocuparea posturilor vacante;
  • Aplicarea corectă a grilei de salarizare, verificarea și asigurarea calcululului salarial corect;
  • Monitorizarea instruirii pe post cât şi a instruirile periodice ale angajaţilor;
  • Coordonarea procesului de evaluare a angajaţilor;
  • Gestionarea relatiei cu ITM, firme de recrutare, auditori.

Descrierea companiei

World-class people offering world-class products!

When it comes to hard alloy extrusions, there is no better source than UAC. After all, this is what we do. It isn’t an afterthought, a side business. We’re known around the globe for our high-strength hard alloy aluminum extrusions with the tightest dimensional tolerances available. Of course, customers also trust us for precision machining, high-quality assembly, and superior surface treatment, as well.

To our customers in aircraft structures and other industries where precision-engineered products are critical, we act as a direct-sales manufacturer with stocking warehouse capabilities, offering the shortest lead-time in the industry. But what really makes us different is our flexibility. We are over 2,000 people at three fully integrated manufacturing locations globally – working together as one – doing whatever it takes to please our customers.

If you are interested to find out more about us, please visit www.universalalloy.com

Expirat
Manager Resurse Umane  -  Universal Alloy Corporation Europe

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles