Publicat 17 Feb 2021 | Reactualizat 17 Mar 2021 | Expiră 20 Mar 2021

Manager Resurse Umane Magnolia minim 2 ani experienta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta minim 2 ani in HR
- dacă ai bucuria lucrului cu oameni și pentru oameni,
- dacă ai și rigoarea lucrului bine executat, dar știi să îl faci cu zâmbetul pe buze,
- dacă îți place ca ideile tale să fie puse în practică,
- dacă ți-ai dorit mereu să fii prețuit/ă pentru ceea ce faci.
- dacă îți dorești ca zilele tale să nu arate la fel,
-dacă ai avut realizări și reușite despre care vrei să știm
atunci ești candidatul pe care ne dorim să-l cunoaștem. Studiile superioare și experiența în folosirea calculatorului sunt foarte importante .

Descrierea jobului

Salut! Echipa Magnolia, este în căutarea unui Manager de Resurse Umane, un om care să ne semene, care să aibă experiență în domeniul resurselor umane și care să fie rațional, coerent, spontan, să știe să prioritizeze și să fie un coleg de nădejde.
Cum am vrea să ne semene? Să aibă drag de oameni și drag de flori (neaparat în această ordine 😊)

Ne dorim să ne păstrăm poziția de lider de piață și suntem conștienți că asta se poate realiza doar având grijă de oamenii din echipa noastră. Iar postul de Manager de Resurse Umane este esențial în relația cu oamenii noștri.
Ce ai avea tu de făcut în această poziție la Magnolia?
- te asiguri că fiecare coleg este motivat și dornic să lucreze la noi
- măsori productivitatea fiecărei persoane și să o răsplătești pe măsură
- te asiguri că avem personal suficient și bine instruit pentru fiecare post
- recrutezi oameni după chipul și asemănarea companiei
- te asiguri că fiecare coleg este etic
- realizarea procedurilor de lucru
-întocmești fișe de pontaj
-întocmești documentele legale de contractare(contract de muncă, fișă de post etc)

Ce oferim? Ai posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist, atractiv, dinamic. Posibilitatea de perfecționare permanentă în cadrul companiei și un pachet salarial atractiv 😊

Magnolia este cea mai mare reţea de florării din ţară, deţinem o reţea de magazine tip florării în 10 oraşe, reşedinţe de judeţ (Cluj-Napoca, Bistriţa, Baia Mare, Oradea, Târgu-Mureş, Braşov, Constanţa, Galaţi, Timișoara, Sibiu) şi în Bucureşti. Pe lângă aceasta, colaborăm cu peste 58.000 de florării internaționale din 140 de ţări, facilitând astfel livrările de flori oriunde în lume.
Lucrăm într-un domeniu foarte frumos, avem și perioade solicitante, dar este frumos la noi. În această poziție îți vei putea pune amprenta pe planurile noastre de dezvoltare.

Dacă te încântă propunerea noastră, așteptăm CV-ul pe adresa hello@traininghub.ro și ne vom auzim în curând.

Expirat
Manager Resurse Umane Magnolia minim 2 ani experienta  -  The Training Hub S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles