Publicat 15 Feb 2021 | Expiră 18 Mar 2021

Manager Resurse Umane Eforie Nord

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare (resurse umane, juridic,economic);
-Experienta de minimum 3 ani intr-o pozitie de coordonare in domeniul/sectorul resurse umane;
-Cunostinte in managementul resurselor umane, legislatia muncii, administrare personal si salarizare;
-Cunostinte foarte bune de utilizare PC, soft Charisma ERP (calcul salarial) si Revisal;
-Limba englezǎ - nivel avansat;
-Atestat de Inspector/Specialist Resurse Umane;
-Buna capacitate de organizare, atentie la detalii, capacitate de a lucra cu termene limita;
-Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si lucru in echipa;
-Atitudine pozitiva si abilitati de a-i mobiliza pe altii;
-Persoana flexibilă, ordonată, analitica.

Descrierea jobului

-Planifica, organizeaza si supervizeaza activitatea departamentului Resurse Umane;
-Organizeaza si coordoneaza intreg procesul de recrutare si selectie pentru pozitiile vacante;
-Negociaza contractele de angajare si urmareste respectarea clauzelor acestora;
-Coordoneaza procesul de inductie a noilor angajati;
-Coordoneaza activitatea de intocmire si gestionare a dosarelor de personal si evidenta acestora, conform legislatiei in vigoare;
-Asigura interpretarea si aplicarea corecta a politicilor de personal de la nivelul Ana Hotels;
-Reprezinta compania in fata organelor de control de specialitate, firme de consultanta, autoritati
publice centrale si locale.
-Consiliaza managerii celorlalte departamente ale companiei cu privire la activitatile de resurse umane;
-Actualizeaza la nivelul societatii modificarile organizationale aprobate: organigrama, ROI, CCM, proceduri interne;
-Asigura calculul si plata drepturilor salariale si sociale ale angajatilor, conform legislatiei, utilizand sistemul de salarizare al companiei;
-Centralizeaza si colectează informațiile justificative pentru calcul salarial, conform legislatiei si politicilor societatii;
-Opereaza in Revisal si in sistemul de salarizare toate modificarile care apar in structura de personal a organizatiei;
-Asigura intocmirea anuala a bugetelor de cheltuieli privind salariile;
-Ofera suport decizional pentru management in problemele legate de relatiile dintre angajati si societate.

-Postul este disponibil pentru o perioada determinata de 2 ani;
-Postul este disponibil in orasul Eforie, judetul Constanta.

ANA HOTELS este cel mai cunoscut lanț hotelier autohton cu 7 locații în București, Poiana Brașov și Eforie Nord. De la Athénée Palace Hilton, unul din simbolurile Bucureștiului și Crowne Plaza, la Sport Hotel & Spa și Hotel Europa ca destinații de vacanță la munte și la mare, Ana Hotels este un reper al ospitalitǎții în România.

Expirat
Manager Resurse Umane Eforie Nord  -  ANA HOTELS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles