Publicat 27 Iul 2020 | Reactualizat 26 Aug 2020 | Expiră 27 Aug 2020

Manager restaurant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta obligatorie in HoReCa.
Experienta si capacitate de a organiza si conduce o echipa.

Rezistenta la stress si program de lucru prelungit.
Disponibilitate si flexibilitate.
Cu spirit de initiativa si creativitate.
Foarte bune cunostinte de igiena alimentara. HACCP

Descrierea jobului

Daca ai citit bine titlul jobului acesta, si vrei sa aplici, inseamna ca stii foarte bine ceea ce trebuie sa faci pentru a fi un bun manager de restaurant !!!

Ne-ar placea sa ne inveti tu pe noi cum se fac lucrurile...PERFECT !!!

AVA Bistro & more este primul dintr-o serie de restaurante sub acest brand ce urmeaza a fi deschise in Bucuresti in perioada urmatoare.
Ne place sa fim...altfel !

Expirat
Manager restaurant  -  AVA SWISS GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles