Publicat 27 Iul 2019 | Expiră 27 Aug 2019

Manager Restaurant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabil si persistent
Ai abilitati de planificare, organizare si coordonare a echipei
Esti orientat spre client
Dai dovada de implicare, seriozitate, pasiune pentru meserie
Disponibilitate pentru folosirea telefonului mobil si in afara programului de lucru atunci cand este necesar

Descrierea jobului

Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea din restaurant

Supervizeaza activitatea persoanelor din subordine;

Verifica nivelul calitatii serviciilor prestate de unitatile de alimentatie publica, conform KPI-lor stabiliti

Verifica stocurile de materie prima, bauturi si alte materiale specifice activitatii, a calitatii si integritatii acestora;
Propune masuri de imbunatatire a serviciilor si modalitati de atingere a targetelor impus;
Raspunde de recrutarea si formarea personalului;
Organizeaza activitatea angajatilor din subordine;
Primeste si ofera feedback angajatlor din subordine;
Se asigura ca preparatele comercializate sunt in conformitate cu manualul calitatii si asigura servicii la standardele impuse;
Este responsabil cu intocmirea pontajului si trimiterea acestuia la final de luna;
Reprezinta firma in fata organelor de control si a institutiilor statului si este raspunzator de respectarea procedurilor de lucru si a legislatiei in vigoare
Intocmirea si transmiterea rapoartelor periodice catre celelalte departamente

Oferim:

Activitati dintre cele mai interesante
Salariu motivant in concordanta cu experienta si munca depusa
Bonusuri de performanta
Un loc de munca stabil si pe perioada nedeterminata cu posibilitatea de avansare
Masa gratuita
O #echipaneobisnuita

Dodo Pizza - este o companie neobisnuita. În doar 7 ani am deschis 500 de pizzerii în 11 țări, inclusiv în SUA, Lituania, China. Despre noi scriu New York Times și Washington Post, Microsoft filmează reportaje, cifrele noastre continuă să uimească analiștii financiari și fondurile de investiții iar concurenții nu înțeleg cum le reușim.

Dodo Pizza România este prima master-franciză a rețelei. În 2014 am deschis primul restaurant în Brașov, unde doi ani am testat și adaptat modelul la piața locală. În aceasta perioadă am acumulat experiență și am început expansiunea pe piața din București.

Expirat
Manager Restaurant  -  DODO PIZZA ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles