Publicat 14 Nov 2019 | Expiră 15 Dec 2019

Manager Restaurant - Mesopotamia Veranda Mall Bucureşti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajăm MANAGER pentru restaurantul nostru Mesopotamia din Veranda Mall Bucureşti! Ești interesat? Asteptam CV-ul tau, aplică în formularul de mai jos. Pentru mai multe detalii, ne puteţi contacta +40 720 234 279.

Descrierea jobului

Cerințe:
- Coordonarea echipei
- Organizarea punctului de lucru
- Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii
- Mentinerea relatiei cu furnizorii
- urmareste calitatea preparatelor, cantitativ si calitativ
- stabilirea necesarului de materii prime/ marfuri, necesare restaurantului
- experienta in domeniu si studiile superioare reprezinta un avantaj
Ce oferim:
- salariu atractiv
- traininguri
- bonusuri in functie de performante
- doua mese pe zi
- posibilitatea de a avansa
- mediu de lucru intr-o echipa tanara si dinamica.

Descopera mai multe despre Mesopotamia pe www.mesopotamia.ro

Mesopotamia este singurul restaurant de tip fast food din România ce îmbină gustul curcanului și vițel rotisat într-un amestec unic!

Carnea, medaliată cu aur în Europa pe criterii de calitate, are o combinație unică de condimente, ce-i conferă unicitatea și gustul unic ce-i face pe clienți să revină din nou și din nou. Sunteți așteptați să încercați produsele Mesopotamia: Meniu Doner sau Piatto, precum și o selecție de 15 rețete de pizza aluat subțire și 3 salate diferite.

Expirat
Manager Restaurant - Mesopotamia Veranda Mall Bucureşti  -  SC SET-CORPORATION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles