de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Manager Relatii Clienti SME - Banking

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

On behalf of our client from the banking sector, we are recruiting Client Relationship Manager for Small-Medium Clients for Bucharest & Constanta.

Requirements:
University degree;
Minimum 2 years of work experience, in a similar position in banking;
Very good level of English;
Good knowledge of financial analysis;
Very good analytical and strategic thinking skills and judgment;
Very good communication skills;
Entrepreneurial thinking;
Driving licence - B category.

Descrierea jobului

Builds and maintains a portfolio of small-medium clients, by selling the bank's financial products and services;
Establishes meetings with potential new clients and visits them;
Identifies the client's real financial needs;
Prepares the complete business offer and proposes it to the client;
Provides an excellent customer care to the bank's clients;
Constant monitoring of the development of business portfolio;
Observes relevant market trends and developments.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
Manager Relatii Clienti SME - Banking  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles