Manager Relatii Clienti Mid Corporate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Postul este pe perioada determinata 1an 6luni ani in cadrul Sucursalei Bucuresti Nord (locata in zona Baneasa).

Iti place domeniul vanzarilor si faci asta de minimum 2-3 ani? Ai luat examenul de licenta si te pricepi sa te faci inteles, indiferent ca vorbim despre clienti, colegi sau doamna de la floraria din colt? Prietenii iti spun ca ai atitudine pozitiva si calitati de teamplayer adevarat?
Despre engleza nu te mai intrebam, stim ca urmaresti postarile cool de pe youtube si pinterest :).

Daca ai raspuns cu “da” la minim trei din intrebarile de mai sus, ai intrat direct pe lista noastra scurta si ti-ai marit sansele sa intri in spiritul #peopleofBT.

Descrierea jobului

Hai sa:

Cunosti produsele si serviciile noastre pentru a promova in randul clientilor persoane juridice, clasificate ca si MidCorporate
Reprezinti forta de vanzari pe segmentul de clienti MidCorporate & promovezi imaginea bancii;
Reprezinti interfata intre clientul Mid Corporate si banca, vei fi responsabil de relatia cu clientii Mid Corporate, pe care banca ii are in portofoliu.

Ne-ar mai fi necesare si:
Studii superioare finalizate, in domeniul economic;
Obligatoriu experienta anterioara 2-3 ani in vanzari IMM/Mid Corporate, in domeniul bancar;
Perseverenta, abilitati de comunicare si negociere;
Capacitate de organizare si planificare;Mai mult decât o echipă, #peopleofBT inseamna curaj, incredere si empatie.

Descrierea companiei

Altfel…
suntem o companie care isi doreste ca ideile sa fie valorificate, iar visele implinite, sustinand oamenii care au curajul sa faca lucrurile diferit.

Acum 27 de ani a inceput povestea BT cu o echipa formata din 13 persoane si o sucursala. Azi, suntem Locul 1 in topul bancilor din Romania, cu peste 3 milioane de clienti si 9000 de colegi in echipa. Am invatat de-a lungul anilor ca pentru a aduce ideile mai aproape de realitate, este esential sa ne reinventam continuu.

Misiunea noastra este sa oferim experiente pozitive oriunde si oricand.

Bankingul merge mai bine cu zamBT.

Publicatia “The Banker”, conform “Top 1000 World Bank”, arata ca Banca Transilvania este singura institutie financiar-bancara din Romania clasata in primele 500 banci la nivel mondial, iar in Regiunea Europei Centrale si de Est, se situeaza in primele 15 locuri.

In anul 2020, Banca Transilvania a fost certificata ca “Best Place to Work”, aspect care recunoaste cultura organizationala, oportunitatile de dezvoltare profesionala, satisfactia si experienta oamenilor in cadrul companiei.

Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 25 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos