Manager Relatii Clienti Agribusiness

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 100 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Postul este locat in Calarasi
- Studii superioare finalizate;
- Experienta specifica in vanzari (agri) de minim 1an ori experienta intr-un post similar;
- Cunoasterea mediului de afaceri local si sectorial;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Abilitati excelente de consiliere, vanzare si negociere;
- Spirit de echipa, adaptabilitate & orientare catre clienti.

Descrierea jobului

- Vanzarea produselor bancii catre clienti Agribusiness;
- Reprezinta forta de vanzari pe segmentul de clienti Agribusiness si promoveaza imaginea bancii;
- Reprezinta interfata intre client si banca si e principalul responsabil de relatia cu clientii Agribusiness pe care ii are in portofoliu.

Descrierea companiei

Altfel…

Faptul ca suntem cel mai mare grup financiar din Romania ne responsabilizeaza sa sustinem dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care facem parte, oriunde si oricand. Ne place sa incurajam vise indraznete indiferent daca sunt ale colegilor sau ale clientilor nostri, si suntem foarte bucurosi sa le vedem devenind realitate.

Cei peste 3 milioane de clienti si cei peste 8000 de colegi ne dau in fiecare zi increderea ca putem fi mai buni. Asa am reusit sa atragem alaturi de noi actionari puternici, precum Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare si sa fim singurul brand bancar romanesc prezent in Brand Finance 500 Ranking 2018 si cel mai valoros brand bancar din Romania, conform Brand Finance Romania 2017.

Ce zici, merita sa te alaturi echipei?

Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 1 aug. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos