de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2007 | Expiră 24 Nov 2007

MANAGER REGIONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Permis de conducere;
- Studii superioare.
Constituie avantaj:
- Limba engleza;
- Experienta intro-o pozitie similara de minim 1 an in domeniul vanzari bunuri de larg consum.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Implementarea politicii de vanzari a companiei;
- Dezvoltarea si mentinerea unei relatii excelente pe termen lung cu partenerii companiei;
- Indeplinirea lunara a target-ului de volum cifra de vanzari alocat;
- Negocierea contractelor cu partenerii din sectorul alocat si urmarirea indeplinirii obiectivelor de vanzari;
- Contactarea activa de noi clienti cu potential ridicat;

Ficosota Sintez Romania SRL este parte a Ficosota Holding Bulgaria - unul dintre leaderi in productia de detergenti si cosmetice www.f-s.bg

Expirat
MANAGER REGIONAL  -  Ficosota Sintez SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles