Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Manager Regional

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințele esențiale ocupării cu succes a postului:

  • Experiență de minim 5 ani în coordonarea unei echipe;
  • Abordare managerială obiectivă, hotărâtă, însă centrată pe oameni;
  • Excelente abilități de comunicare și de organizare, capacitatea de soluționare a problemelor;
  • Gândire analitică, viziune antreprenorială, orientare înspre rezultate;
  • Minim studii medii finalizate;
  • Cunoștințe medii de utilizare Microsoft Office;
  • Cazier judiciar fără antecedente penale;
  • Permis de conducere categoria „B”, fără evenimente rutiere grave;
  • Constituie avantaj experiența profesională în comercializarea de piese și accesorii auto;
  • Reprezintă avantaj studiile tehnice de specialitate;

Descrierea jobului

Atribuții și responsabilități principale:

  • Asigurarea creșterii cifrei de afaceri și optimizarea cheltuielilor de pe zona arondată;
  • Organizarea, coordonarea și evaluarea activităților comerciale, logistice și administrative ale punctelor de lucru din subordine, în conformitate cu politica companiei;
  • Stabilirea planului de acțiune în vederea îndeplinirii obiectivelor lunare, trimestriale, anuale;
  • Coordonarea, îndrumarea și supravegherea activității echipei din subordine;
  • Rezolvarea operativă a problemelor de pe zona arondată;
  • Urmărirea periodică a activității concurenței;
  • Relaționarea și cooperarea cu top managementul companiei;
  • Întocmirea rapoartelor specifice de vânzări;
De ce să lucrezi la noi:
  • Mediu de lucru stimulativ și profesionist;
  • Climat de lucru pozitiv, bazat pe echitate și pe respect;
  • Oportunitatea dezvoltării carierei și de avansare;
  • Loc de muncă stabil și sigur;
  • Pachet salarial atractiv, venituri sigure;

Cu un istoric de peste o sută de ani în industria auto, Bardi Auto reprezintă încredere și calitate superioară. Oferta noastră variată de soluții, calitatea serviciilor prestate și echipa de specialiști au făcut posibil ca astăzi să fim un jucător important în segmentul de piese auto. Datorită ascensiunii înregistrate de companie, rețeaua noastră comercială și numărul angajaților crește sistematic. Considerăm că asigurarea serviciilor la cele mai înalte standarde se poate realiza doar cu oameni calificați, motiv pentru care prioritatea noastră este de a oferi fiecărui coleg un mediu de lucru plăcut, siguranța și stabilitatea locului de muncă, motivare financiară și dezvoltare pe plan profesional și personal.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră de cariere: https://bardiauto.portalcariera.ro

Expirat
Manager Regional  -  S.C. Bardi Auto S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles