Manager Regional Vanzari

Stanleybet - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti omul potrivit la momentul potrivit, pentru ca noi ne marim echipa si avem nevoie de oameni asa faini ca tine!

Cerinte:

- studii superioare;
- experienta in coordonarea unei echipe de minim 3 ani in domenii precum: retail/vanzari/ servicii cu clientii;
- permis de conducere cat. B (de minim 3 ani);
- cunostinte avansate de MS Office;
- persoana dinamica, intreprinzatoare;
- aptitudini de comunicare foarte bune;
- persoana matura, capabila sa ia decizii in mod rational;
- abilitati de negociere;
- capacitate de analiza, planificare si evaluare;
- atitudine proactiva si orientare spre rezultate;
- capacitate de mobilizare si motivare a echipei;
- disponibilitate pentru deplasari si efort prelungit.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- initiaza, implementeaza si gestioneaza proiecte de dezvoltare la nivelul agentiilor de pariuri sportive din cadrul zonei alocate;
- coordoneaza, monitorizeaza si controleaza activitatea agentiilor subordonate;
- controleaza si verifica respectarea procedurilor si standardelor stabilite de companie;
- intocmeste si prezinta managementului spre analiza rapoarte de profitabilitate si rentabilitate privind activitatea agentiilor de pariuri sportive din aria sa de responsabilitate si propune masuri de imbunatatire;
- efectueaza demersuri in vederea obtinerii autorizatiilor necesare bunei desfasurari a activitatii punctelor de lucru coordonate;
- contribuie activ la asigurarea necesarului de personal in agentiile pe care le coordoneaza;
- monitorizeaza continuu derularea activitatii in agentiile alocate (personal, vanzari).

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu motivant;
- telefon mobil;
- laptop;
- masina de serviciu;
- bonusuri in functie de performanta;
- training de specialitate;
- oportunitati de avansare;
- mediu de lucru tanar si dinamic.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro

Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate.

Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Alatura-te unei echipe de profesionisti!
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022