Publicat 12 Apr 2021 | Reactualizat 12 Mai 2021 | Expiră 13 Mai 2021

Manager Regional Vanzari

3 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
UNIX Auto este o companie dinamica, jucator important pe plata componentelor 5i accesoriilor auto din Centrul 5i Estul Europei, in plina dezvoltare, cu o experienta de 30 ani in domeniul auto. In Ungaria suntem lideri de plata, iar in Romania suntem intr-o dezvoltare continua, ocupand o pozitie importanta pe plata componentelor auto. Astazi, lucreaza 4000 de angajati la cele 170 de filiale, depunand un efort sustinut pentru prestarea de servicii de Malta calitate partenerilor no5tri. Cornpania noastra angajeaza:

Responsabilitati:
• Gestionarea responsabila a regiunii din punct de vedere al vanzarilor, logisticii i financiare • Coordonarea activitatii a celor 8-10 filiale din regiunea alocata, monitorizarea i asigurarea unei bune functionari a acestora • Autoritate manageriala deplina asupra echipei aproximativ 100-120 de persoane, coordonarea i evaluarea acestora • Stabilirea obiectivelor de vanzari, In conformitate cu strategia companiei, elaborate de catre top management • Dezvoltarea vanzarilor de pe zona alocata (racolarea de not piete, deschiderea de not filiale, analizarea concurentei) • Mentinerea i imbunatatirea relatiei profesionale cu clientii strategici ai companiei • Intocmirea unor statistici, rapoarte pentru transmiterea lor catre top management

Candidatul ideal:
• Studii superioare • ExperientS manageriala de minimum 3-5 ani, dobandita in domeniul vanz5ri i/sau logistics • Experienta in coordonarea echipelor marl • Abilitati excelente de comunicare • Gandire orientate spre rezultate i spre clienti • Persoana hotarata, ferma in luarea deciziilor • Capacitatea de auto-organizare i o large viziune strategics, dinamica • CunoOnte avansate de operare PC • Permis de conducere categoria B
• Pachet salarial motivant cu parte fixa i bonusuri de performanta • Ma5ina de serviciu, laptop, telefon • Autoritate operationala pentru Indeplinirea obiectivelor • Un plan de implementare bine stabilit • Training pentru Ins4rea cuno5tintelor necesare, oportunitati de dezvoltare profesionala • Conditii moderne de lucru, oportunitatea de a activa Intr-o echipa de succes • Un program de munca previzibil (cu weekend-uri libere)
Ai aplicat
Expirat
Manager Regional Vanzari  -  UNIX Auto

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles