Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 15 Iun 2019

MANAGER REGIONAL PENTRU ACTIVITATILE DIN ROMANIA (Dobrogea)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilități necesare:

  • Cunoașterea obligatorie a limbii italiană si engleză
  • Studii superioare și cunoștiințe în domeniul juridic și/sau economic
  • Minim 5 ani de experiență în domeniu
  • Disponibilitate pentru deplasări
  • Aspect fizic plăcut
  • Capacitate de organizare, planificare și prioritizare a activității
  • Abilitați optime de comunicare
  • Capabilitate de lucru în echipă, cu îndeplinirea targetului la termen

Descrierea jobului

Activități:

  • Organizarea activității și coordonarea diferitelor departamente ale societății
  • Supravegherea și controlul ducerii la îndeplinire a sarcinilor și a angajaților
  • Întreținerea relațiilor cu departamentul financiar contabil și cu instituțiile de credit
  • Reprezentarea societății în relația cu clientii, creditorii, debitorii, furnizorii și autoritatile publice
  • Întocmirea documentelor juridice de tip corespondeță, notificări către parteneri și instituții, contractualistică comercială
  • Menținerea legăturii cu diferitele departamente ale firmei mamăRaportarea activităților către fiirma mamă
Beneficii:
  • Salariu la nivel european cu posibilitatea de a crește în funcție de rezultatele obținute
  • Locuință de serviciu în imobil de lux nou situat la malul Mării Negre ( pentru persoanele cu domiciliul la mai mult de 75 km de Constanța)
  • Telefon de servciu
  • Ambient de lucru deosebit de plăcut, într-o poziție exclusivistă la malul Mării Negre
  • Contact cu echipa care a dezvoltat și posedă management de succes și know how în domeniile de mai sus

Societate italiana cu domeniu de activitate in constructii, imobiliare, turism de mai bine de 40 ani, ce dezvolta proiecte de mare anvergura atat pe teritoriul Romaniei cat si in strainatate, pentru punctele de lucru din Constanta este in cautarea unei persoane cu varsta cuprinsa intre 35 – 45 ani pentru departamentul administrativ / juridic.

Expirat
MANAGER REGIONAL PENTRU ACTIVITATILE DIN ROMANIA (Dobrogea)  -  ALEXANDER REAL ESTATE COMPANY