Manager regional in Germania-cu cunostinte de limba germana

Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4000 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Cunostinte foarte bune de limba germana
  • Experienta in organizarea, formarea si manangementul unei echipe
  • Experienta intr-o functie de conducere intr-o firma de transport / logistica
  • Capacitatea de a lua decizii
  • Abilitati foarte bune de negociere si organizare
  • Fire deschisa si creativa
  • Persoana sociabila, cu foarte bune abilitati de comunicare
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Gestionarea operativă, comercială și orientată către client a locației
  • Coordonarea și monitorizarea planificării personalului si a transporturilor
  • Supravegherea, monitorizarea și optimizarea dispoziției pentru a asigura livrarea la timp a comenzilor clienților
  • Dezvoltarea continua a procedurilor de lucru
  • Intocmirea rapoartelor zilnice pentru conducere
  • Propuneri de crestere al eficientei transporturilor
  • Conducerea echipei subordonate

Oferta noastra:
  • Desfasurarea si dezvoltarea carierei in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste;
  • Masina si telefon de serviciu;
  • Salariu motivant + bonusuri de performanta;
  • Atmosfera de lucru plăcută;
  • Posibilitate de participare la cursuri de dezvoltare personala si profesionala
  • Pachet de relocare

Prima liga în transport și logistică: îndeplinirea acestei cerințe este obiectivul zilnic al afacerii familiale Elflein, fondată în 1932. Tendința inovatoare și orientarea consecventă a clienților în dezvoltarea și realizarea conceptelor de transport și logistică reprezintă piatra de temelie a dezvoltării corporative cu succes.

Cu know-how și cea mai înaltă calitate, oferim partenerilor noștri soluții logistice personalizate pentru sectoarele auto, hârtie și produse alimentare. Pe măsură ce compania continuă să crească, căutăm să ne consolidăm departamentele in intreaga companie.

Publicat 31 aug. 2021 Reactualizat 28 sept. 2021 Expiră 30 sept. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos