Publicat 07 Oct 2020 | Reactualizat 06 Nov 2020 | Expiră 07 Nov 2020

Manager regional - COLIN'S

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare ;
  • Experienta manageriala minim 2 ani in domeniul retail ;
  • Gandire orientata spre rezultate si clienti ;
  • Excelente abilitati de comunicare si mediere ;
  • Cunostinte pachet Office (word, excel, power point) ;
  • Disponibilitate de deplasare si munca de teren;
  • Permis de conducere categoria B ;
  • Nivel conversational limba engleza;
  • Nivel conversational turca - reprezinta avantaj .

Descrierea jobului

  • Coordonarea intregii activitati de vanzare si stoc control in zona de acoperire ;
  • Intocmirea si monitorizarea bugetului la nivelul fiecarui magazin aflat in zona arondata ;
  • Urmarirea zilnica a activitatii magazinelor, asigurandu-se de aplicarea corecta a procedurilor operationale ;
  • Deplasarea in scopul verificarii unitatilor comerciale din zona arondata, pentru cunoasterea in permanenta a situatiei din teren ;
  • Monitorizarea indicatorilor de performanta in zona de acoperire si oferire de feedback in vederea imbunatatirii acestora ;
  • Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate;
  • Atingerea obiectivelor de vanzare ale magazinelor aflate in zona de acoperire .

Colin's Romania este parte a EROGLU HOLDING SA, companie producatoare de textile, articole de imbracaminte si vanzarea cu amanuntul in Turcia, Ucraina, Rusia, Germania, Egipt .
In Romania Brandul Colin's este prezent din anul 2011.
In prezent exista 25 magazine, 12 in Bucuresti si 13 in tara: Craiova, Cluj, Constanta, Iasi, Brasov, Bacau , Galati, Pitesti, Ploiesti, Suceava, Sibiu si Targu Mures. Fiecare nou magazin deschis este un pas important in strategia de dezvoltare a brandului ce isi propune dublarea numarului de magazine pana la finele anului 2020.

Expirat
Manager regional - COLIN'S  -  EROGLU ROMANIA S.R.L.- COLIN'S

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles