Publicat 15 Iul 2021 | Expiră 11 Aug 2021

Manager Recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoşterea limbii italiane la nivel avansat este obligatorie
- Experienţa în domeniu constituie un avantaj;
- Foarte bune abilităţi în utilizarea pachetului Microsoft Office
- Cunoaşterea altor limbi străine reprezintă avantaj
- Capacitate de analiză şi sinteză
- Capacitate de relaţionare interumană
- Capacitate de învaţare rapidă

Descrierea jobului

- Redactarea anunțurilor și postarea acestora pe site-urile de joburi
- Filtrarea CV-urilor în funcție de profilul candidatului și cerinţele postului
- Contactarea candidaților selectați și programarea acestora la interviuri
- Susţinerea interviurilor (telefonice, skype și față în față)
- Informarea candidaților cu privire la rezultatul procesului de selecție
- Oferirea de informatii candidatilor privind pozitiile vacante in cadrul companiei
- Analizarea solicitarilor si profilului clientilor pentru a identifica cei mai potriviti candidati
- Selectia candidatilor in functie de cerintele postului si programarea acestora in vederea participarii la interviuri
- Mentinerea unei bune comunicari cu echipa pentru prioritizarea proiectelor
- Mentinerea si reactualizarea bazei de date a candidatilor

Beneficii:

- Salariu corelat cu responsabilitățile
- Bonuri de masă
- Program de lucru într-un schimb
- Mediu de lucru atractiv
- Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică cu o echipa tanara
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Network Contacts.ro este o societate juridica romana infiintata in octombrie 2017 si detinuta in procent de 100% de catre Network Contacts Italia.
Factorii de succes pe care se bazeaza strategia de dezvoltare a Network Contacts sunt esential doi: excelenta profesionala a propriilor colaboratori si inovarea tehnologica. In ceea ce priveste primul aspect, societatea este dintotdeuna angajata in valorificarea talentelor sale (circa 3.000 persoane, toate angajate in Italia si distribuite in 5 sedii+ circa 350 de persoane angajate in Romania) pentru care se ingrijeste, cu aceeasi orgolioasa intransigenta, atat de patrimoniul competentelor profesionale, cat si de bunastarea societatii.
Network Contacts utilizeaza soluții tehnologice moderne urmarind oferirea de servicii de contact center performante si eficiente prin imbunatatirea continua a proceselor.

Prin aplicarea pentru locul de munca enuntat mai sus si furnizarea datelor dumneavoastra personale, sunteti de acord cu procesarea datelor dumneavoastra in scopul angajarii sub politica noastra de confidentialitate si va exprimati in mod expres si neechivoc acordul privind libera circulatie a datelor dumneavoastra cu caracter personal. Prezentul consimtamant GDPR este valabil pe intreaga perioada de recrutare, selectie si angajare.

Expirat
Manager Recrutare  -  NETWORK CONTACTS.RO S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles