Manager Punct de Lucru

AMBIENT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam coleg(ă) pentru postul de: MANAGER PUNCT DE LUCRU (Sef magazin materiale de constructii, finisaje si instalatii) pentru magazinul Ambient din Medias!

CANDIDATUL IDEAL:
  • experiență în vânzări de minim 5 ani;
  • experienta in coordonarea unei echipe de vanzari
  • experienta in operational si/sau logistica
  • abilitati de relationare, comunicare si negociere;
  • abilitati de coordonare, motivare si dezvoltare a echipei din subordine;
  • atitudine proactivă
  • cunostinte si experienta in gestionarea si interpretarea bugetelor de venituri si cheltuieli

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Planificarea, organizarea, coordonarea, controlul și evaluarea activitătații echipei de vânzări și a punctului de lucru;
  • Recrutarea, integrarea, instruirea, evaluarea si coachingul oamenilor de vanzari din subordine;
  • Realizarea obiectivelor de vânzări;
  • Analizarea și raportarea indicatorilor de performanță și eficiență ai punctului de lucru;
  • Participarea la elaborarea și execuția bugetelor anuale pentru punctul de lucru;
  • Organizarea și controlul inventarelor;
  • Motivarea echipei in vederea atingerii obiectivelor propuse;
  • Participarea activă la promovarea brandului companiei pe piața locală și națională.
BENEFICII:
  • Pachet salarial atractiv, format din salariu fix si bonusuri în raport cu performanțele punctului de lucru;
  • Telefon, laptop si autoturism de serviciu;
  • Munca interesanta si plina de satisfactii materiale si profesionale;
  • Posibilitatea de a-ți consolida si dezvolta cariera de management în vânzări într-o companie de anvergura regionala;Traininguri de specialitate

APC Universal Partner SRL este o companie aflata in plina dezvoltare avand sediu in Odorheiu Secuiesc si puncte de lucru in Medias, Sighisoara, Bistrita si Sibiu. Obiectul principal de activitate este comertul cu materiale de constructii. Este franciza a brandului "AMBIENT".

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea "curriculum vitae" sunteti de acord ca APC Universal Partner SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022