Publicat 08 Feb 2021 | Reactualizat 08 Mar 2021 | Expiră 12 Mar 2021

Manager Punct de Lucru

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DACĂ EȘTI:

  • o persoana cu excelente abilități de vânzare și o experiență suficientă încât sa o poți împartăși și altora;
  • un manager experimentat, cu experienta in managementul operațional al vânzărilor, cu experiență anterioara de manager punct de lucu;
  • un lider înnăscut, dar care își perfecționează în permanență abilitățile de leadership;
  • pasionat/a în a sprijini oamenii să-și depășească limitele și să-și atingă nivelul suprem de performanță;
  • un manager de vânzări care provine din piața construcțiilor sau a materialelor de construcții și finisaje.

Atunci te invităm să te alături echipei noastre în calitate de: MANAGER PUNCT DE LUCRU Sighisoara ( Sef magazin materiale de constructii, finisaje si instalatii)

CANDIDATUL IDEAL:
  • experiență în vânzări de minimum 5 ani;
  • experiență în managementul vânzărilor de minimum 3 ani;
  • cunoasterea temeinica a pietei de profil din Sighisoara;
  • abilitati de relationare, comunicare si negociere,;
  • abilitati de coordonare, motivare si dezvoltare a echipei;
  • atitudine proactivă, orientată către atingerea obiectivelor;
  • cunostinte solide in analiza eficientei operationale specifice: rotatia stocurilor, profitabilitate etc.;
  • permis categorie B;
  • excelente abilități de operare PC și utilizare a unor programe de tip ERP / CRM.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

  • Planificarea, organizarea, coordonarea, controlul și evaluarea activitătații echipei de vânzări și a punctului de lucru;
  • Recrutarea, integrarea, instruirea, evaluarea si coachingul oamenilor de vanzari din subordine;
  • Realizarea obiectivelor de vânzări;
  • Analizarea și raportarea indicatorilor de performanță și eficiență ai punctului de lucru;
  • Participarea la elaborarea și execuția bugetelor anuale pentru punctul de lucru;
  • Organizarea și controlul inventarelor;
  • Motivarea echipei in vederea atingerii obiectivelor propuse;
  • Participarea activă la promovarea brandului companiei pe piața locală și națională.

BENEFICII:
  1. Pachet salarial atractiv, format din salariu fix si bonusuri în raport cu performanțele punctului de lucru;
  2. Telefon, laptop si autoturism de serviciu;
  3. Munca interesanta si plina de satisfactii materiale si profesionale;
  4. Posibilitatea de a-ți consolida si dezvolta cariera de management în vânzări într-o companie de anvergura regionala;
  5. Traininguri de specialitate.

APC Universal Partner SRL este o companie aflata in plina dezvoltare avand sediu in Odorheiu Secuiesc si puncte de lucru in Medias, Sighisoara, Bistrita si Sibiu. Obiectul principal de activitate este comertul cu materiale de constructii. Este franciza a brandului "AMBIENT".

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea "curriculum vitae" sunteti de acord ca APC Universal Partner SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

Expirat
Manager Punct de Lucru  -  APC UNIVERSAL  PARTNER S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles