Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Manager punct de lucru (Automotive Area)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce vei face la Bardi Auto:

  • Vei coordona și superviza întreaga activitate a punctului de lucru
  • Vei aplica principiul utilizării eficiente a resurselor umane, tehnice, materiale, financiare, în vederea maximizării profitului
  • Vei anticipa și vei identifica noi oportunități de afaceri în vederea creșterii cotei de piață
  • Vei forma, coordona, motiva și evalua performanța echipei de vânzări
  • Vei organiza, dezvolta și coordona relații comerciale cu partenerii
  • Vei evalua și aprecia nevoia clientului pentru a-i oferi soluții de afaceri potrivite
  • Vei planifica și optimiza procesul de livrare, vei coordona activitea de depozitare
  • Vei consolida imaginea companiei în zona arondată

De ce să lucrezi la noi:
  • Vei găsi un mediu de lucru stimulativ și profesionist, bazat pe echitate și pe respect
  • Vei avea oportunitatea dezvoltării carierei și de avansare
  • Oferim un pachet salarial atractiv, salariul este plătit mereu la timp
  • Îți garantăm un loc de muncă stabil și sigur
  • Îți asigurăm transportul la/de la locul de muncă

Descrierea jobului

Ce așteptăm de la tine:

  • Să ai experiență relevantă în coordonarea unei echipe
  • Să ai o abordare managerială obiectivă, hotărâtă, însă centrată pe oameni
  • Să ai excelente abilități de comunicare și de relaționare
  • Să ai bune abilități organizatorice și de analiză
  • Să ai inițiativă și să fi o persoană proactivă
  • Să ai minim studii medii finalizate, studiile tehnice de specialitate constituie un avantaj
  • Să ai un cazier judiciar fără antecedente penale
  • Să deții permis de conducere categoria „B”, fără evenimente rutiere grave
  • Constituie avantaj experiența profesională în comercializarea de piese și accesorii auto

Cu un istoric de peste o sută de ani în industria auto, Bardi Auto reprezintă încredere și calitate superioară. Oferta noastră variată de soluții, calitatea serviciilor prestate și echipa de specialiști au făcut posibil ca astăzi să fim un jucător important în segmentul de piese auto. Datorită ascensiunii înregistrate de companie, rețeaua noastră comercială și numărul angajaților crește sistematic. Considerăm că asigurarea serviciilor la cele mai înalte standarde se poate realiza doar cu oameni calificați, motiv pentru care prioritatea noastră este de a oferi fiecărui coleg un mediu de lucru plăcut, siguranța și stabilitatea locului de muncă, motivare financiară și dezvoltare pe plan profesional și personal.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră de cariere: https://bardiauto.portalcariera.ro

Expirat
Manager punct de lucru (Automotive Area)  -  S.C. Bardi Auto S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles