Manager proiecte

Pergola Lux. SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ești un adevărat profesionist și vrei să lucrezi într-o companie de succes? Te invităm în echipa PERGOLA LUX SRL în calitate de Manager Proiecte!

Cerințe:
• experiență în vânzări;
• orientare către rezultate;
• experiența în vânzarea materialelor de construcție constituie un avantaj
• spirit de inițiativă, punctualitate, onestitate, dorință de a munci.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Căutarea clienților și creșterea bazei de date cu clienți
• stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat de lungă durată cu clienții;
• realizarea măsurătorilor, realizarea calculelor pe proiecte
• pregătirea ofertelor comerciale;
• negocierea și încheierea contractelor
• asigurarea încasarii banilor și a supervizarea procesului de instalare a produselor
Program de lucru: 8:30-17:30

Oferim
1. Telefon
2. Calculator
3. Venituri motivante (Salariu fix + comision din vânzări + bonusuri din proiecte + bonusuri anuale)
4. Mediu de lucru profesionist
5. Condiții de lucru la cel mai înalt nivel
6. Traininguri periodice de dezvoltare individuala si profesională

Pergola Lux este expert în pergole retractabile, copertine, balustrade, închideri de sticlă, sisteme de umbrire și alte elemente conexe, iar acest lucru ne motivează în desfășurarea întregii activități pe care o realizăm. Suntem o companie care isi formeaza acum cea mai tare echipa! Scopul nostru este sa adaugam teraselor un plus de elegata, confort si un lux aparte prin produsele pe care le oferim. Pentru asta avem nevoie de un reprezentant potrivit in fata clientilor nostrii. Vrei sa te alaturi echipei?

Publicat 29 Sept. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.