Manager proiecte instalații - COMĂNEȘTI (BACĂU)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Consideri că ai abilități de leadership? Ești entuziasmat să îndrumi echipa spre rezultate?
Ai experiență de lucru pe șantier sau în biroul tehnic? Ai lucrat într-o companie care se ocupă cu proiecte de rețele de apă/canalizare, îmbunătățiri funciare sau construcții hidrotehnice?
Ai unul sau mai mulți ani experiență pe o poziție similară?
Ești absolvent al unei facultăți din domeniul tehnic, instalații, construcții hidrotehnice sau civile?

Atunci ești un bun coleg pentru echipa clientului nostru.

BENEFICII
Salariu de bază motivant;
Bonus în funcție de rezultate;
Mașină de serviciu (după minim 3 luni de contract);
Decontare transport în primele 3 luni;
Asigurare medicală;
Asigurare în caz de accident de muncă;
Contract perioadă nedeterminată.

Poți fi CANDIDATUL IDEAL dacă ai:
  • Abilități de leadership;
  • Cunoștințe pentru creșterea și dezvoltarea performanțelor oamenilor din echipă;
  • Capacitate de a coordona activitatea departamentului;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Minim 1 an experiență într-o funcție similară;
  • Perfomanța de a găsi constant solutii și metode alternative;
  • O abordare proactivă cu privire la situaţiile apărute;
  • Bune abilități de analiză și sinteză;
  • Un caracter frumos, dornic să învețe;
  • Studii superioare finalizate în domeniul tehnic, instalații, construcții hidrotehnice sau construcții civile;
  • Cunoștințe:
    • avansate în utilizarea calculatorului, MS Office;
    • de începător in utilizarea programului, AutoCAD.

Descrierea jobului

  • Organizezi și planifici în timp lucrările;
  • Planifici activitatea și întocmești necesarul de materiale;
  • Optimizezi procesele și te încadrezi în indicatorii de performanță;
  • Dezvolți echipa;
  • Identifici obstacolele și soluții tehnice;
  • Reprezinți firma în relația cu beneficiarul;
  • Înțelegi și sintetizezi proiectele tehnice și planșele de lucru (plan de situație, plan de detaliu);
  • Te încadrezi în bugetele de timp, financiar, resurse materiale și umane;
  • Respecți cerințele privind calitatea lucrării, a planului SSM-MP-SU;
  • Organizezi optim echipamentele și materialele din șantier (depozitare, gestionare, inventar);
  • Gestionezi și organizezi mentenanța zilnică și periodică a utilajelor mici și mari;
  • Întocmești cărțile tehnice a construcțiilor;
  • Recepționezi materialele în șantier;
  • Întocmești raportări zilnice de producție (realizări, pontaj) și de utilizare a bugetelor financiare alocate.

Clientul nostru este o companie națională cu o competență tehnică înaltă care oferă în pachetul standard de angajare pentru această poziție:
  • Salariu de bază motivant;
  • Bonus în funcție de rezultate;
  • Mașină de serviciu (după minim 3 luni de contract);
  • Decontare transport în primele 3 luni;
  • Asigurare medicală;
  • Asigurare în caz de accident de muncă;
  • Contract perioadă nedeterminată.
Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 4 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos