Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Manager proiecte/Expert achizitii publice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare ECONOMICE SAU JURIDICE
- Abilităţi in realizarea de materiale scrise
- Cunoştinţe solide de Microsoft Office: Word, Excel
- Capacitatea de a-şi păstra calmul in situaţii tensionate
- Persoană responsabilă, organizată, dinamică şi rezistentă la stres
- Capacitate de lucru in echipă și cu program prelungit
- Capacitate de a acumula rapid cunoştinţe noi
- Caracter analitic și minuțios

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- Redactarea documentelor și gestionarea dosarelor aferente proiectelor/procedurilor
- Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii pe perioada deruluării contractelor
- Acordarea de consultanta portofoliului de clienți;
- Analizarea și evaluarea documentelor (oferte/aplicații/etc), întocmirea de analize/puncte de vedere cu privire la acestea
- Participarea la intalnirile de lucru/ședințe de evaluare;
- Intocmirea corespondenței și a documentelor aferente activităților specifice (procese verbale, rapoarte de evaluare a documentelor, puncte de vedere)
- Planificarea proceselor și stabilirea (împreună cu clienții) a calendarului de realizare a unor activități/documente
- Monitorizarea modului de indeplinire a obligatiilor asumate de catre clienti, conform calendarului asumat.

Se va asigura pregătirea profesională a colaboratorului, in domeniul de activitate specific (inclusiv obținere certificat Cod COR)

Societate ce activează pe piața consultanței în domeniul afacerilor, cu specializare în domeniul achizițiilor publice și managementului de proiecte cu finanțare nerambursabilă.

Expirat
Manager proiecte/Expert achizitii publice  -  SC NICOLAE BLAJ CONSULT SRL