Manager Proiectare Energetic

ELECTROGRUP INFRASTRUCTURE SA
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii superioare in domeniul energetic;
  • Experienta anterioara de minim 3 ani pe o pozitie similara;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Abilitati de lider;
  • Capacitate de identificare si rezolvare de probleme;
  • Atentie la detalii, constiinciozitate, responsabilitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Coordoneaza activitatea echipei de ingineri proiectare;
  • Intocmeste proiectele tehnice in domeniul electric/energetic;
  • Stabileste solutii de alimentare economice si in concordanta cu normativele electrice in vigoare;
  • Face estimari financiare pentru solutiile propuse;
  • Intocmeste lista de materiale si devizul pentru proiectele alocate;
  • Intocmeste analize si evaluari de costuri pentru proiecte energetice si de energii regenerabile (statii electrice, LEA, LES, eolian, solar, hidro, etc.);
  • Intocmeste rapoarte cu statusul proiectelor in derulare.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii;
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati);
  • Bonusuri de performanta

Cu o istorie de peste 25 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 5 companii cu peste 750 de angajati.

Publicat 13 Oct. 2022 Reactualizat 10 Nov. 2022 Expiră 12 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.