MANAGER PROIECT

DAROCONSTRUCT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

ACTIV, HOTARAT SI CU SPIRIT DE LEADER.
INGINER CONSTRUCTII CIVILE, INGINER INSTALATII IN CONSTRUCTII sau INGINER HIDROTEHNIST CU EXPERIENTA IN COORDONAREA ECHIPEI DE LUCRU.

Descrierea jobului

ATRIBUTII INTERNE, răspunzând de următoarele probleme:
- realizarea proiectului in conditii optime, respectand clauzele contractuale;
- planifică, verifică, organizează, coordoneaza si controlează activitățile desfășurate în scopul realizării proiectului, împreună cu echipa de proiect;
- urmărește derularea executiei proiectului în concordanță cu prevederile tuturor documentelor de proiectare, specificatiile tehnice si documentele contractuale;
- participă în șantier la ședințe pentru evaluarea stadiilor de execuție precum și pentru problemele care pot apărea;

Pentru grupul de firme GEPROCON SA și DAROCONSTRUCT SRL calitatea, promptitudinea și prețul sunt atribute esențiale. De aceea raspundem cu profesionalism cerințelor tot mai diversificate ale clienților noștri și garantăm găsirea celor mai bune soluții de la proiectare până la execuția la cheie a obiectivelor.

Te invităm să ne cunoști și să intri în echipa noastră.

PROFESIONIȘTI ÎN CONSTRUCȚII.
Publicat 26 mai 2022 Reactualizat 23 iun. 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos