Publicat 03 Mar 2021 | Reactualizat 31 Mar 2021 | Expiră 03 Apr 2021

Manager Proiect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Diploma de inginer constructor;
- Minim 3 ani de experienta in managementul proiectelor de executie constructii civile, industriale si agricole, dobandita in santiere/proiecte mari;
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office, inclusiv Microsoft Project;
- Experienta in coordonarea, analiza si optimizarea proiectelor de constructii;
- Capacitate analitica si organizatorica bine dezvoltata, responsabilitate in luarea deciziilor, atitudine orientata catre client si rezultat, bune abilitati de comunicare si negociere, spirit antreprenorial.

Descrierea jobului

- Coordonarea proiectului de la faza de semnare pana la finalizarea acestuia;
- Realizarea bugetului de proiect, cash flow si cost controlling;
- Respectarea stricta a bugetului si a termenelor de executie;
- Realizarea graficelor Gantt, alocarea si managementul resurselor materiale si umane necesare proiectului;
- Coordonarea proiectului si urmarirea desfasurarii activitatilor in concordanta cu planningul de lucrari;
- Urmarirea activitatii echipei si a subcontractorilor pe santier in vederea respectarii termenelor si a standardelor de calitate impuse;
- Selectarea si negocierea cu subcontractorii si furnizorii de materiale agreati in proiectul alocat;
- Stabilirea si mentinerea unei bune legaturi cu Beneficiarul/Clientul sau reprezentantii acestuia;
- Intocmirea si sustinerea rapoartelor periodice de lucrari.

SC Bau Stark SRL a fost infiintata in anul 2012, prin fuziunea a doua societati comerciale cu experienta de 10 ani in domeniul constructiilor, avand portofolii impresionante in domeniul proiectarii, consultantei si executiei lucrarilor de constructii.Serviciile principale oferite de SC Bau Stark SRL sunt: proiectare, consultanta, project management si executia tuturor categoriilor de lucrari in domeniul constructiilor.

Echipa Bau Stark este formata din oameni tineri ,cu experienta si care pot oferi maximum de mobilitate, punctualitate si profesionalism.

Expirat
Manager Proiect  -  SC Bau Stark SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles