Publicat 27 Sep 2019 | Reactualizat 25 Oct 2019 | Expiră 28 Oct 2019

Manager Proiect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;
- experienta de minim 3 ani in activitatea de management de proiect si minim 5 ani in domeniul constructiilor (proiectare/executie/decontare);
- cunostinte avansate de utilizare a pachetului MS Office;
- cunostinte minime privind platforma SICAP si sistemul de achizitii publice, Arhicad, Autocad;
- cunostinte de elaborare devize si evaluari economice (Intersoft/alte programe devize) si Microsoft Project Management;
- cunostinte medii limba engleza;
- permis conducere categoria B;
- capacitate de analiza si sinteza;
- bune abilitati de organizare si coordonare a activitatilor;
- bune abilitati de comunicare, relationare si de lucru in echipa;
- rezistenta la stres, initativa si perseverenta in atingerea obiectivelor;

Descrierea jobului

- coordonează buna organizare a activităţilor ce se desfăşoară pe proiecte pentru toate etapele: Ofertare / Contractare / Echipa de lucru / Lansare în lucru / Prestare de activităţi, luare decizii, încadrare in termenele contractuale / Verificare inaintea predarii / Predare si monitorizare după predare;
- stabileşte echipa de lucru pentru prestarea activităţilor ofertate împreuna cu Specialist Marketing / Ofertare / Contractare, urmăreşte încadrarea în buget şi ofertă, propune termeni şi clauze contractuale, realizează tema de proiectare pe specialităţi şi graficul de timp;
- lansează în lucru proeictul şi responsabilizează personalul subordonat;
- identifică cele mai optime şi eficiente soluţii de proiectare şi prestare a serviciilor;
- asigură respectarea termenelor de predare, calitatea documentelor predate şi clauzele contractuale;
- comunică activ cu beneficiarii, colaboratorii, subordonaţii şi cu ceilalţi factori implicaţi în proiect, precum şi cu managementul societăţii.

Oferim stabilitate financiara si profesionala, salariu motivant, oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa energica si pasionata de domeniul sau de activitate .

Expirat
Manager Proiect  -  SC ARTEHNIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles