MANAGER PROIECT SANTIER PERMANENT TIMISOARA

IMOTRUST SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare in domeniul constructiilor constituie avantaj
Experienta si competenta in activitatea de constructii - MANAGEMENT DE PROIECT
Cunostinte de legislatie si normative in domeniului constructiilor;
Cunostinte operare PC – MS Office, AUTOCAD, MS Project (constituie avantaj);
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu (avantaj);
Spirit de observatie, foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare;
Perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace si motivat de rezultat;
Obiectivitate si atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
Obiectivitate in aprecierea si analiza calitatii, corectitudinii si legalitatii lucrarilor de constructii.

Descrierea jobului

Asigura managementul proiectului
Asigura servicii comprehensive de supraveghere, inspecţie şi punere în funcţiune pentru fiecare fază a proiectului de construcţie
Supravegheaza activitatea din santier urmarind ca toate lucrarile sa se realizeze conform cerintelor legale precum si parametrilor interni de calitate, cantitate si incadrare in timp;
Intocmeste si transmite documentele specifice de raportare si urmarire a activitatii departamentului;
Implementeaza procedurile si regulile interne de lucru;
Asigura comunicarea cu institutiile statului pentru activitatea coordonata.

Descrierea companiei

Dezvoltator imobiliar cu experienta de 25 ani in domeniu.

www.imotrustarad.ro
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022