Publicat 30 Iul 2020 | Reactualizat 20 Aug 2020 | Expiră 21 Aug 2020

Manager Proiect Relatii Internationale-Germana/Engleza

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg pentru coordonarea si dezvoltarea noului nostru super proiect, pentru colaborari internationale in domeniul cursurilor de calificare si specializare.
Activitatea este frumoasa si incitanta, iar partenerii nostri din randul celor de la care ai multe de invatat.

Esti o persoana deschisa, cu simtul umorului, ai carisma si ai acel ceva care te face sa-ti iubesti activitatea? Hai sa ne intalnim sa vedem daca tu esti piesa lipsa din puzzle-ul nostru!

Abilitati:
- Limba Germana nivel avansat;
- Limba Engleza nivel avansat;
- Atentie la detalii;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Proactivitate si dorinta de a evolua impreuna;
- Spirit de echipa;
- Persoana orientata spre client;
- Reprezintă un plus experiența în vânzarea de servicii

Descrierea jobului

- Mentinerea relatiei cu partenerii internationali, predominant prin intermediul mijloacelor electronice (telefon, e-mail, Skype, Whatsapp, etc.);
- Planificarea zilnica a discutilor pe plan international;
- Pregatirea documentelor si elaborarea dosarului;
- Prospectarea segmentului alocat;
- Negociezi intr-o maniera profesionista și demarezi proiecte noi, conform strategiei comerciale;
- Vei reprezenta firma in cadrul misiunilor specifice și definite in legatura cu clientii acesteia pentru serviciile/proiectele alocate;
- Te vei preocupa in permanenta de dezvoltarea serviciilor si a imaginii companiei;
- Vei promova brand-ul, imaginea si serviciile firmei, in concordanta cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice

Si, bineinteles, ce iti putem oferi:
- Salariu peste medie si bonusuri in functie de performanta;
- Telefon si laptop;
- Cafea la discretie :)
- Vei lucra alaturi de colegi dinamici, amuzanti, orientati spre rezultate;
- Atmosfera de lucru placuta intr-un colectiv tanar, alaturi de care poti sa te dezvolti profesional;
- Program de lucru flexibil

Viziunea noastră este de a deveni principalul partener în domeniul cursurilor de calificare si a resurselor umane şi de a contribui la integrarea pe piaţa muncii a tuturor persoanelor care doresc fie să păşească în câmpul muncii, fie să se recalifice şi să aiba un impact pozitiv asupra climatului economic.

Expirat
Manager Proiect Relatii Internationale-Germana/Engleza  -  B.V.B. RECRUIT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles