Manager Proiect Paza si Protectie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite cu diploma de licenta;
Cursul de Project Management reprezinta avantaj;
Experienta specifica de manager proiect in domeniul paza si protectie – min. 3 ani;
Cunoasterea limbii engleze – obligatoriu:
Disponibilitate pentru munca de teren;
Capacitate de a redacta rapoarte clare si corecte;
Permis de conducere auto categia B.

Descrierea jobului

Identifica si coordoneaza proiectele de imbunatatire la nivel de societate, in vederea atingerii obiectivelor de proiect stabilite la standardele de calitate predefinite;
Asigura comunicarea cu partenerii din cadrul proiectului si informarea periodica asupra statusului implementarii proiectului;
Pregateste planurile de implementare a proiectelor si se asigura de resursele necesare implementarii;
Pregateste si administreaza bugetul proiectului in conformitate cu procedurile interne aplicabile si conditiile agreate de beneficiar (Societate);
Monitorizeaza in timp progresul atins fata de obiectivele propuse si redacteaza rapoarte periodice catre beneficiari si parteneri, inclusiv membrii echipei de proiect;
Stabileste indicatorii de perfomanta (KPI) pentru fiecare proiect de imbunatatire, atat pe parcursul desfasurarii lui cat si KPI pentru perioada ulterioara inchiderii proiectului;
Este responsabil de asigurarea informatiilor catre si dinspre echipa de proiect pe toata perioada desfasurarii acestuia;
Se asigura de rezolvarea potentialelor probleme, intarzieri aparute in cadrul proiectului;
Evalueaza impactul proiectului si il comunica conducerii si partenerilor de proiect in raport cu propunerea initiala;
Identifică și implementează procese de îmbunătățire continuă care să ducă la reducerea costurilor;
Urmărește stadiul omologării produsului în toate etapele proiectului.

Descrierea companiei

Salariu motivant;
Masina, laptop si telefon de serviciu;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Bonusuri;
Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii reputabile.
Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos